Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim

Zawiadomienie i powołaniu Inspektora Ochrony Danych

Rozmiar tekstu:

W załączeniu plik pdf ze skanem dokumentu

 

zawiadomienie_iod.pdfpobierz

 


informacja o RODO

Rozmiar tekstu:

 

Informacja o RODO*

 

Celem przetwarzania danych osobowych w Powiatowy Inspektoracie Weterynarii jest wykonywanie ustawowych zadań Powiatowego Lekarza Weterynarii.

 

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zakres przetwarzanych danych osobowych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii określają obowiązujące przepisy prawa. W Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Mińsku Mazowieckim nie jest dokonywane profilowanie danych osobowych.

 

Administratorem danych jest Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim, ul. Szczecińska 8, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

 

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , poprzez skrzynkę podawczą ePUAP: /piwminsk/skrytka bądź listownie na adres: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim, ul. Szczecińska 8, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

 

* Przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 


 

 

 

Klauzula Informacyjna Ochrony Danych

Rozmiar tekstu:

W załączeniu plik pdf ze skanem dokumentu

 

klauzula_iod.pdfpobierz